Salı 16 Ağustos 2022
Türkçe (TR)English (UK)

Telefon: 0216 311 72 10

misyonumuz-vizyonumuz

Müşterilerimize süreklilik ve güvenilirlilik odakli hizmet saglamaktayiz. Aşağıdaki üç kuralı benimsemiş bir şirket olarak Profesyonel Yaklaşim, Iş Ortakligi Anlayişi, Müşterimize Karlilik Saglayan prensipleri ile hareket etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı yönetim anlayışı ile faaliyet alanlarımızda tecrübe ve bilgi gücümüzü kullanarak kalitesi kabul görmüş ürünler ortaya koymak, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız tarafından güvenilir ve stratejik bir ortak olabilmek, ülke ekonomisine maksimum katkı sağlamak ve sektöründe iş ortaklarımız ile birlikte büyüyerek gelişen bir şirket haline gelmek misyonumuzu oluşturan temel değerlerimizdir.

VİZYONUMUZ

Sosyal güvenceleri tam olan çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini, gelişmesini ve bağlılığını sağlarken, kamu kural ve kaidelerine, vergi ve yükümlülüklerine sadık kalarak ülke çıkarlarını korumayı amaç edindik. Bu bağlamda vizyonumuz; Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı her zaman memnun eden, bunları yerine getirirken bilgi ve teknolojiyi kullanarak kendisini ve müşterisini geliştiren, girişimci, yenilikçi ve dinamik bir şirket olmaktır.